Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Aktory / wyrobniki KNX

Polecamy
WYPRZEDAŻ - Moduł aktorów KNX - 4 wyjścia przekaźnikowe / 2 żaluzjowe 15A ► ACTinBOX QUATRO
Moduł wielofunkcyjny ACTinBOX QUATRO jest aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 4 wyjścia przekaźnikowe pracujące z obciążeniem do 16 A każde.
Moduł aktorów KNX - 6 wyjść przekaźnikowych / 3 żaluzjowe 10A ► ACTinBOX MAX6
Moduł wielofunkcyjny ACTinBOX MAX6 jest aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 6 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 10 A.
Sterownik LED trójkanałowy RGB ► LUMENTO X3 RGB
Moduł LUMENTO X3 firmy Zennio umożliwia sterowanie oświetleniem LED w systemach automatyki KNX. Obsługuje 3 kanały (3 kolory - RGB) pracujące z napięciem 12 lub 24 V i obciążeniem do 2,5A.
Nowość
Sterownik LED czterokanałowy RGBW ► LUMENTO X4 RGBW
LUMENTO X4 jest czterokanałowym sterownikiem oświetlenia LED 12 i 24 V o obciążeniu do 2,5A na jeden kanał.
Moduł aktorów KNX - 4 wyjścia sterowania żaluzji 6A ► J4F6H
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB J4F6H jest czterokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do sterowania 4 niezależnymi napędami żaluzji i rolet.
Moduł aktorów KNX - 4 wyjścia sterowania żaluzji 6A, 8 scen ► J4F6H-2
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB J4F6H-2 jest czterokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do sterowania 4 niezależnymi napędami żaluzji i rolet z możliwością programowania scen.
Moduł aktorów KNX - 6 wyjść sterowania żaluzji 6A ► J6F6H
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB J6F6H jest sześciokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do sterowania 6 niezależnymi napędami żaluzji i rolet.
Moduł aktorów KNX - 6 wyjść sterowania żaluzji 6A, 8 scen ► J6F6H-2
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB J6F6H-2 jest sześciokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do sterowania 6 niezależnymi napędami żaluzji i rolet z możliwością programowania scen.
Moduł aktorów KNX - 12 wyjść przekaźnikowych 10A ► A2X6F10H
Uniwersalny, wielowyjściowy moduł aktorów KNX / EIB wyposażony w 12 (2 zestawy po 6 wyjść) przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 10 A każde.
Moduł aktorów KNX - 12 wyjść przekaźnikowych 16A ► A2X6F16H
Uniwersalny, wielowyjściowy moduł aktorów KNX / EIB wyposażony w 12 (2 zestawy po 6 wyjść) przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16 A każde.
Moduł aktorów KNX - 6 wyjść przekaźnikowych 10A ► A6F10H
Uniwersalny, wielowyjściowy moduł aktorów KNX / EIB wyposażony w 6 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 10 A każde.
Moduł aktorów KNX - 6 wyjść przekaźnikowych 16A ► A6F16H
Uniwersalny, wielowyjściowy moduł aktorów KNX / EIB wyposażony w 6 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16 A każde.
Moduł aktorów ściemniających KNX - 4 x 570W ► DIM4FU
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB DIM4FU jest czterokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do ściemniania oświetlenia o mocy do 570 W na jeden kanał.
Polecamy
Moduł aktorów ściemniających KNX - 4 x 300W ► DIM4FU300
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB DIM4FU jest czterokanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do ściemniania oświetlenia o mocy do 300 W na jeden kanał.
Moduł aktorów ściemniających KNX - 2 x 570W ► DIM2FU
Wielowyjściowy moduł KNX / EIB DIM2FU jest dwukanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do ściemniania oświetlenia o mocy do 570 W na jeden kanał.
Polecamy
Podtynkowy aktor żaluzjowy, 4 wejścia binarne, wejście czujnika temperatury, sterowanie 230 V ► KNX S-B4T-UP 230 VAC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-B4T-UP 230 V AC firmy Elsner Elektronik, wyposażony w 2 wejścia binarne, wejście czujnika temperatury i przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 230 VAC.
Podtynkowy aktor żaluzjowy, 4 wejścia binarne, wejście czujnika temperatury, sterowanie 24 V ► KNX S-B4T-UP 24 VDC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-B4T-UP 24 V DC firmy Elsner Elektronik, wyposażony w 2 wejścia binarne, wejście czujnika temperatury i przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 24 VDC.
Podtynkowy aktor żaluzjowy, 2 wejścia binarne, sterowanie 230 V ► KNX S-B2-UP 230 VAC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-B2-UP 230 V AC firmy Elsner Elektronik, wyposażony w 2 wejścia binarne i przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 230 VAC.
Podtynkowy aktor żaluzjowy, 2 wejścia binarne, sterowanie 24 V ► KNX S-B2-UP 24 VDC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-B2-UP 24 V DC firmy Elsner Elektronik, wyposażony w 2 wejścia binarne i przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 24 VDC.
Podtynkowy aktor żaluzjowy, sterowanie 230 V ► KNX S-UP 230 VAC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-UP 230 V AC firmy Elsner Elektronik, przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 230 VAC.
Podtynkowy aktor żaluzjowy, sterowanie 24 V ► KNX S-UP 24 VDC
Podtynkowy aktor żaluzjowy KNX S-UP 24 V DC firmy Elsner Elektronik, przeznaczony do zastosowania w instalacjach inteligentnego budynku do sterowania napędami 24 VDC.
Moduł sterowania ogrzewaniem KNX ► KNX K4
Moduł KNX K4 firmy Elsner-Elektronik służy do sterowania systemami ogrzewania i chłodzenia. KNX K4 posiada cztery wewnętrzne regulatory temperatury i...
Moduł sterowania ogrzewaniem KNX, 8 wyjść ► KNX K8
Moduł KNX K8 firmy Elsner-Elektronik służy do sterowania systemami ogrzewania i chłodzenia. KNX K8 posiada osiem wewnętrznych regulatorów temperatury i...
Nowość
Uniwersalny aktor ściemniający KNX dwukanałowy RCL, LED, CFL - 2x 310W lub 1x 600W ► DIMinBOX DX2
Uniwersalny moduł DIMinBOX DX2 jest dwukanałowym aktorem / wyrobnikiem KNX służącym do ściemniania oświetlenia o mocy do 600 W. Może pracować zarówno ze standardowym obciążeniem...
Polecamy
Moduł aktorów KNX - 16 wyjść przekaźnikowych / 8 wyjść żaluzjowych 16A ► MAXinBOX SHUTTER 8CH
Moduł wielofunkcyjny MAXinBOX SHUTTER 8CH firmy Zennio  jest uniwersalnym aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 16 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16A....
Nowość Polecamy
Sterownik czterokanałowy RGBW ► LUMENTO C4 RGBW
Czterokanałowy (4) ściemniacz LUMENTO C4 firmy Zennio(RGBW lub niezależne kanały) do sterowania oświetleniem LED poprzez regulację prądu diody (constant current dimming).. Kanały można skonfigurować jako 4 niezależne, 1...
Sterownik trójkanałowy RGB ► LUMENTO C3 RGB
Trójkanałowy (3) ściemniacz do sterowania oświetlenia LED poprzez reglację prądu diody (RGB lub pojedynczy kanał). Kanały można skonfigurować jako 3 niezależne kanały lub 1 kanał RGB. Na obudowie...
Moduł aktorów KNX - 8 wyjść przekaźnikowych / 4 wyjścia żaluzjowe 16A ► MAXinBOX SHUTTER 4CH
Moduł wielofunkcyjny MAXinBOX SHUTTER 4CH firmy Zennio  jest uniwersalnym aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 8 wyjść...
Nowość
Moduł aktorów KNX - 16 wyjść przekaźnikowych / 8 żaluzjowych 16A / 4x fan coil 2-rurowy ► MAXinBOX16 Plus
Moduł wielofunkcyjny MAXinBOX16 Plus firmy Zennio jest uniwersalnym aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 16 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16 A. Moduł jest przystosowany do podłączania obciążeń pojemnościowych do 140 uF. Możliwe jest również użycie tego modułu do podłączenia do 4 sterowników fan coil 2-rurowych.
Nowość
Aktor do sterowania ogrzewaniem / systemem grzewczym wodnym z zaworami 230V ► HeatingBOX 230V 8X
Sterownik ogrzewania KNX HeatingBOX 230V 8X firmy Zennio, siłownik systemów grzewczych opartych na rurach wodnych, który pozwala na sterowanie do 8 wyjść na ON / OFF zaworów sterowanych napięciem 230VAC z niezależnym termostatem do każdego wyjścia.
Nowość
Moduł aktorów KNX - 8 wyjść przekaźnikowych / 4 żaluzjowych 16A / 2x fan coil 2-rurowy ► MAXinBOX 8 Plus
Moduł wielofunkcyjny MAXinBOX 8 PLUS firmy Zennio jest uniwersalnym aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 8 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16A. Wyjścia mogą być skonfigurowane jako: 8 wyjść indywidualnych lub 4 wyjścia żaluzjowe lub jako nowa funkcja 2x fan coil 2-rurowy....
Nowość
Aktor do sterowania ogrzewaniem / systemem grzewczym wodnym z zaworami 230V, 4 wyjścia 230V ► HeatingBOX 230V 4X
Sterownik ogrzewania KNX  HeatingBOX 230V 4X firmy Zennio, siłownik systemów grzewczych opartych na rurach wodnych, który pozwala na sterowanie do 4 wyjść na ON / OFF zaworów...
Interfejs BACnetIP Server / DALI ► DALI Broadcast 4CH
Interfejs KNX DALI Broadcast 4CH firmy Zennio do sterowania maksymalnie 4 kanałami, maks. 20 statecznikami z komendami broadcast, z możliwością sterowania maks. 10 scenami /...
Nowość
Moduł KNX: 2 wyjścia 16A ► MINIBOX20
Wielofunkcyjny aktor KNX MINIBOX20 wyposażony w 2 wyjścia 16A, które mogą być skonfigurowane jako wyjścia żaluzjowe, wyjścia indywidualne lub wyjścia do sterowania 2-rurowych...
Moduł aktorów KNX - 4 wyjścia przekaźnikowe / 2 żaluzjowe 16A / 1x fancoil 2-rurowy ► MINIBOX QUATRO
Wielofunkcyjny aktor KNX MINIBOX QUATRO (zamiast ACTinBOX QUATRO), jest uniwersalnym wyrobnikiem KNX wyposażonym w 4 wyjścia  przekaźnikowe pracujące z obciążeniem do 16 A (C-Laod)...
Nowość
Interfejs BACnetIP Server / DALI ► DALI Broadcast 6CH
Interfejs KNX DALI Broadcast 6CH firmy Zennio do sterowania maksymalnie 6 kanałami, maks. 20 statecznikami z komendami broadcast, z możliwością sterowania maks. 10 scenami /...
Nowość
Interfejs KNX / DALI, 64 stateczniki/32 grupy ► DALI Box 64/32
Interfejs KNX DALIBOX 64/32 firmy Zennio do sterowania maksymalnie 4/6 kanałami, maks. 20 statecznikami z komendami broadcast, z możliwością sterowania maks. 10 scenami / sekwencjami dla...
Nowość
Sterownik LED czterokanałowy RGB / RGBW (PWM) ► LUMENTO DX4
Lumento DX4 firmy Zennio jest czterokanałowym sterownikiem oświetlenia LED. Ściemniacz LED z 4 kanałami (RGBW lub pojedynczymi kanałami) zorientowany na technologię LED z regulacją napięcia stałego. Montaż na szynie DIN (4,5 jednostki).
Nowość
Uniwersalny aktor ściemniający KNX jednokanałowy RCL, LED, CFL - 250W @230VAC ► InBOX DIM
Uniwersalny jednokanałowy ściemniacz (RLC, LED, CFL) do montażu w puszce elektrycznej o mocy do 250W @230VAC (z konfigurowalnymi krzywymi ściemniania dla LED i CFL), który automatycznie...
Nowość
Moduł aktorów KNX - 24 wyjść przekaźnikowych / 12 żaluzjowych 16A / 6x fan coil 2-rurowy ► MAXinBOX24
Moduł wielofunkcyjny MAXinBOX24 firmy Zennio jest uniwersalnym aktorem / wyrobnikiem KNX wyposażonym w 24 wyjść przekaźnikowych pracujących z obciążeniem do 16 A. Wyjścia mogą być...
Liczba produktów: 42

Aktualności

31.01.2019 12:45:37
KLIC-DD V3 jest dwukierunkowym interfejsem komunikacyjnym do integracji domowych urządzeń klimatyzacyjnych ...
07.11.2018 12:22:59
Zapraszamy na seminarium "Automatyka budynkowa 2019", które odbędzie się w dniach 9-10 stycznia 2019, w Pałacu ...
11.09.2018 09:53:02
To jest płótno do wyrażania siebie.Ponadczasowy i kompatybilny z Twoim wystrojemDopasuj go do dowolnego projektu, ...

Ustawienia

Twój koszyk

W Twoim koszyku nie znajdują się jeszcze żadne produkty.
Zapraszamy do zakupów.